Approx. Rs 28,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Usage/Application | Food Industry |
| Power Source | Electricity |
| Capacity(kg) | 600 kg/hr |
| Operation Mode | Semi-Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Machine Power | 20 Kw |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Duro |
| Voltage | 380 V |
| Finishing | Coated |
Explore More Products
© Duro Overseas Trading House. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited